کنگره ملاحامد بیسارانی در سروآباد

عکس از نوری شهابی (مدیریت وبلاگ)

/ 7 نظر / 28 بازدید
محمد.ک

خیلی همایش بی نظمی بود و به جای این که افراد متخصصی مانند استاد سپهرالدین سخنرانی کنند یا به کسانی که درباره بیسارانی تحقیق کرده‌اند(مانند آقای نقشبندی) فرصت داده شود. بیشتر وقت همایش با حرفهای بیهوده و آهنگهای سخیف تلف شد و در واقع به جای بزرگداشت به شخصیت والای بیسارانی توهین شد.

غلامويسي

سلام برگذاري كنگره علمي وادبي بايد داراي حداقل پارامترهاي وشاخصه هاي تعريف شده باشد مابه عنوان مسول موسسه ماموستابيساراني نهايت تلاشمان رانموديم تاشان كنگره علمي وادبي را حفظ نموده وقدمي بزرگ درراه اعتلاي فرهنگ بومي وملي برداشته باشيم اما كساني كه ظرفيت وحوصله نداشتند تاپايان كنگره بمانند فك نمي كنم توان قضاوت وداوري چنين همايشي راداشته باشند ونتيجه گيري نمايند.

ستایش باتمانی

من ازبرگذاری اینگونه مراسمها استقبال می کنم اماکاش در روستای بیساران برگذار می شد

...

کاک محمد من خودم پایان نامه نقشبندی را به شما معرفی کردم. یعنی خود شما هم از این تحقیق خبر نداشتی پس نباید انتظارات زیاد داشته باشیم. بله به نظر من هم اگر این تحقیق ارائه می شد خیلی بهتر بود چون خیلی خوب کار کرده بود اما شما هم تند رفته ای بالاخره نباید زحمات را نادیده بگیریم. برگزاری همایش اقدام مثبتی بود و من امیدوارم برای همه بزرگان همایش برگزار شود باید محدودیتها را هم در نظر داشته باشیم.

صمدی

با سلام خدمت کلیه دوستان/ در پاسخ به آقای باتمانی و آقای ذبیحی در خصوص برگزاری همایش در بیساران عرض شود اصلا" بحثی در خصوص عدم موافقت مطرح نشده است. ما هم دوست داشتیم در بیساران برگزار شود با مذاکرات تلفنی با رییس موسسه و دبیر آن آقای ذبیحی به علت نبود امکانات رفاهی و سالن و مشکلات تردد و وسیله نقلیه همکاران موسسه انجمن فرهنگی و ادبی با این موضوع که در سروآباد برگزار شود موافقت کردند.و اینکه استاد سپهرالدین چراسخنرانی نکردند؟ ما طی تماس تلفنی با ایشان و دعوت به همایش و اهدا لوح تقدیر با امضای فرماندار و مدیر کل ارشاد کردستان و هدیه نقدی به مبلغ دو میلون ریال و میکروفن در اختیارش بوده و کسی نگفته سخرانی نکن.و موسیقی هم بعنوان هنر مفرح بخش لازم است.و همایش هم در حد ماموستا مرحوم ملاحامد بود چرا که تا کنون در هیچ از همایش و کنگره ای اینطوری دوستان و اهل دکتر حضور نداشته اند. در پایان به دوستا عرض شود جهت رفع ابهام و یا نقد از برگزاری همایش با دبیرخانه همایش مستقر در فرهنگ و ارشاد سروآباد و تلفن 08753823184 تماس و با پیشنهادات و تعامل و گفتمان تبادل فکر و مشورت شود.

سميراعليرماي

خيلي جالب بود كاش ازحاشيه مراسم نيز عكسهاي را مي گذاشتين

حسين درياباري

سلام پيشنهاد مي شود وزارت ارشاد اهتمام نمايد وكنگره هاي بيشتري جهت توليد مقالات علمي برگذارنمايد ونيز دستمزدي لا اقل در خورتوجه پرداخت نمايد تا انها تشويق به كار ونگارش مقالات بيشتري شوند.