تبریکی به بهترین های کنکور سراسری 91 بیساران

 تبریکی به بهترین های کنکور سراسری 91 بیساران

نتایج اولیه کنکور سراسری سال 91 اعلام شد.روستای بیساران همه ساله در این رقابت تحصیلی برنده های زیادی به خود دیده است.کنکور سراسری سال 91 بیساران هرچند نسبت به سالهای گذشته وضع خوبی نداشت ولی باز هم شاهد رتبه های خوبی از تعدادی از دانش اموزان بودیم.ضمن تبریک به این عزیزان و همه ی مردم بیساران در زیر به اسامی چند تن از بهترین های امسال اشاره می کنیم.وبرایشان در ادامه ،آرزوی موفقیت و سربلندی داریم.

یکی از بهترین های کنکور سراسری امسال آرش ذبیحی،پسر کاک عدنان ذبیحی(دبیر  موسسه بیسارانی) بود که موفق به کسب رتبه خوب 2300 رشته تجربی شد.ضمن تبریک به این عزیز و کاک عدنان ذبیحی،برای آرش ذبیحی آرزوی موفقیت می کنیم.

 

یکی دیگر از رتبه های خوب کنکور امسال کاک بهمن علی رمایی بود که او هم رتبه 2800 رشته تجربی را کسب کرد.به این عزیز هم ضمن تبریک،برایش آرزوی موفقیت در ادامه راه میکنیم.


 

نفر سوم خوب این رشته هم کاک ارسلان قطبی بود که با کسب رتبه 4000 در این رقابت حساس باعث شادی و خوشحالی ما شد.به ارسلان عزیز هم تبریک گفته و برایش آرزوی موفقیت می کنیم.

در رشته علوم انسانی هم کاک محمد غلام ویسی بهترین روستای بیساران بود که توانسته بود رتبه 5000 این گروه رو کسب کنه.که واقعا به کاک محمد هم صمیمانه تبریک گفته و برایش ارزوی موفقیت می کنیم.

البته شنیدیم که کاک دیاکو قطبی هم در همین رشته رتبه 2000 را کسب کرده که این هم واقعا افتخاری برای بیساران و باعث خوشحالی ماست هرجند عکسی از دیاکو نداشتیم که تو وبلاگ بزاریم ولی از طریق این وبلاگ به این عزیز هم تبریک ویژه گفته و آرزوی موفقیت می کنیم.

 

نوری شهابی - مدیریت وبلاگ

 

/ 4 نظر / 27 بازدید
دیاکو.دیانا.دیار

آرش عزیز خیلی خوشحال شدیم.تبرییییییییییییییییییییک.

علامويسي رحيم

سلام خدمت كاك عدنان عزيز . به شما وساير فرزندان برومند بيساران تبريك عرض مي كنم اميدوارم سرمشق باشند براي ساير دانش اموزان وبسرعت پله هاي ترقي را طي نمايند .مابراي حفظ وگسترش زبان خود نيازبه دانش وفرهيختگي داريم.[لبخند]

به يان عه لي ره مايي

ويراي ريز و سلاو. هه زار جار ئافه رين و ده ستان خوش بي. شانازيتان پيوه ئه كه م و هيوام سه ركه وتني زياترتانه.

عبداله علي پور

هزارآفرين به اين دانش آموزان عزيز،عرض تبريك به خود وخانواده ومعلمينشون